Як підвищити рівень свого стилю
Запамʼятайте, говорячи про стиль, ми звертаємо увагу не лише на правильний вибір одягу та аксесуарів, а й на власну поведінку, жести та звички. Жіноча хода говорить про жінку більше, ніж її одяг, а правильна постава – це важливий показник вашого ставлення до себе. Контролюйте те як ви йдете, стоїте чи сидите.
Не забувайте також слідкувати за своїми рухами. Надлишкова жестикуляція говорить лише про недостатній словниковий запас. Не слід метушитися, постійно поправляти прикраси або зачіску - це демонстрація невпевненості.
Основні правила формування ділового гардеробу
Дотримання бізнес дрес-коду - це не забаганка, а необхідність, яка демонструє ваш професіоналізм та ставлення до себе. Базовий діловий гардероб - це ваша відповідь на питання "Що ж мені одягти?". Тут діє ряд правил, яких потрібно дотримуватись.
- Ділова палітра має викликати довіру. Зніміть те, що привертає зайву увагу.
- Ділове вбрання не може бути викликаючим і сексуальним.
- Речі повинні бути виготовлені з щільних, не рихлих тканин (жодного трикотажу та джерсі).
- Ваші речі мають бути в ідеальному стані, адже ковтунці, зачіпки, плями не сумісні з поняттям «успішна жінка».
- Охайність, елегантність і привабливість - основа ділового гардероба.
Вибір одягу для бізнесу вумен - це гра в сапера - один крок не туди і вся місія провалюється!
А як щодо взуття, сумки, прикрас та інших важливих “супутників” жіночого образу? Ці фактори також додають свою вагому ноту у загальну симфонію вашого зовнішнього вигляду.
Взуття. Ділове взуття - комфортне, стримане та якісне. Взуття має бути доречним: кросівки - в спортзал, вечірні туфлі - в театр.
Сумка. Сумка - це візитна картка жінки. Порядок у сумці, лад на робочому місці - це порядок у вашій голові. Сумка має бути місткою, але, в жодному разі, не громіздкою.
Прикраси. Прикраси мають відповідати образу, підкреслювати діловий стиль, немає потреби одразу надягати всі ті коштовності, що у вас є - знайте міру.
Парфумерія. Надавайте перевагу легким та свіжим ароматам, амбре активних парфумів є недоречним - це заважатиме вам і колегам.
Макіяж. Стриманий діловий макіяж - це не його відсутність, але діловий етикет не допускає яскраві кольори та блискітки.
Зачіска. Ділова зачіска повинна бути лаконічною, зібраною та охайною, жодних складних зачісок, плетінь та грубих “начосів”.
Не забувайте одне із основних правил граматики стилю - формуйте свій гардероб свідомо і виключно із якісних речей, які будуть радувати вас багато сезонів. Будь-яка спроба заощадити на собі призведе лише до одного - на вас теж захочуть зекономити.
Черпайте ідеї зі своєї мрії! Вони керують нашим стилем та нашим життям!