+38 (063) 788-81-37

Укр
UAH

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Публічна оферта

Цей Договір купівлі-продажу (далі – Договір) є публічним договором у розумінні статті 633 Цивільного кодексу України та договором приєднання у розумінні статті 634 Цивільного кодексу України. Текст цього Договору є публічною пропозицією (офертою) Продавця на адресу фізичних та юридичних осіб, що містить суттєві умови договору купівлі-продажу товарів в Інтернет-магазині www.nailuna.com.ua. У разі прийняття викладених умов та оплати послуг, фізична чи юридична особа, яка провадить акцепт цієї оферти, стає Замовником/Покупцем.


1.Терміни та визначення

1.1. Інтернет-магазин — Інтернет-сайт, розташований у мережі інтернет за адресою http://www.nailuna.com.ua, де представлені Товари, які пропонує Продавець для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

1.2. Відвідувач Сайту - це людина, яка зайшла на сайт http://www.nailuna.com.ua, яка не має мети розміщення Замовлення.

1.3. Користувач — дієздатна фізична чи юридична особа, клієнт онлайн-сервісу, який ознайомлений та приймає умови чинної публічної оферти, а також планує зробити Замовлення на сайті http://www.nailuna.com.ua.

1.4. Покупець - реальний відвідувач сайту, який раніше оформив Замовлення на сайті http://www. nailuna.com.ua з метою придбання товару.

1.5. Продавець - ФОП Іванова Анастасія Олександрівна

 р/р: UA783052990000026009006706432 у АТ КБ «ПРИВАТБАНК» 

ЄРДПОУ БАНКУ 14360570  код ЄДРПОУ - 3124304602 Адреса: м. Київ, вул. Воздвиженська 50 

телефон: 0637888137

1.6. Товар – речі (взуття, одяг, аксесуари, інші товари), що мають встановлену вартість та представлені до продажу на онлайн-сервісі Продавця.

1.7. Замовлення - офіційний запит покупця на купівлю та доставку за вказаною адресою товару, представленого на Сайті Продавця.


2. Загальні положення

2.1. Продавець реалізує Товари через Інтернет-магазин за адресою http://www.nailuna.com.ua.

2.2. Оформляючи Замовлення через онлайн-ресурс Інтернет-магазину, Користувач приймає умови реалізації Товарів, подані нижче (далі – Умови продажу товарів). За наявності незгоди Користувач зобов'язується негайно зупинити користування сервісом та залишити сайт http://www.nailuna.com.ua.

2.3. Продавець залишає за собою право змінювати чинні умови в односторонньому порядку без попередження Користувача сайту. Виправлений варіант Умов набирає чинності з моменту його розміщення на Сайті.

2.4. Умови цієї оферти (договору) вважаються прийнятими Покупцем (акцептованими) з моменту реєстрації та/або оформлення Покупцем замовлення на Товар відповідно до умов цієї оферти. Факт реєстрації/оформлення замовлення Покупцем є беззаперечним фактом прийняття Покупцем умов цього Договору. Покупець, який оформив замовлення/придбав Товар в Інтернет-магазині Продавця, розглядається як особа, яка уклала з Продавцем цей Договір.

2.5. Ця Публічна оферта набирає чинності з моменту її акцепту Відвідувачем Сайту/Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

2.6. Повідомляючи адресу електронної пошти, а також номер телефону, Відвідувач Сайту (Користувач/Покупець) погоджується на використання зазначеної інформації Продавцем, третіми особами, залученими до виконання зобов'язань перед Відвідувачами Сайту (Користувачами/Покупцями), для реалізації письмових розсилок рекламного та інформаційного типу, що надають дані про діючі або майбутні знижки, акції, промо-пропозиції Продавця, а також інформацію про передачу замовлення в доставку, іншу інформацію, пов'язану з виконанням зобов'язань перед Покупцем у межах чинної Публічної оферти.

2.7. Оформляючи Замовлення, Покупець дає згоду на доручення виконання Договору Продавцем третій особі, не втрачаючи відповідальності за його реалізацію.

2.8. У рамках Замовлення Продавець забезпечує Покупця всією інформацією щодо укладеного Покупцем із Продавцем Договору.


3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, який Покупець самостійно обрав в Інтернет-магазині, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

3.2. Право власності на Товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю та оплати Покупцем повної вартості Товару. Ризик випадкової загибелі або пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

3.3. Ціни визначаються/можуть бути змінені Продавцем в односторонньому та безперечному порядку, при цьому ціна товару, на який було зроблено замовлення Покупцем з моменту повного оформлення, залишається без змін. Ціна товару не включає витрати, пов'язані з доставкою товару зі складу Продавця до адреси Покупця. Вартість доставки може нараховуватись Продавцем додатково.

3.4. Даний Договір поширюється на всі види Товарів та послуг доти, доки такі пропозиції з описом є на Сайті Інтернет-магазину.

3.5. Продавець має право самостійно та на свій розсуд вносити зміни до цього Договору, змінювати Ціни на Товар та Тарифи на супутні послуги, способи, терміни оплати та доставки Товару в односторонньому порядку. Такі зміни набувають чинності негайно з моменту їх внесення до Договіру, розміщеного на сторінках Інтернет-магазину та вважаються доведеними до відома Покупця з моменту такої публікації. Про такі зміни, Продавець не зобов'язаний окремо повідомляти Покупця.

3.6. Продавець має право без погодження з Покупцем, передавати свої права та обов'язки щодо виконання Договору третім особам.

3.7. Продавець має право в індивідуальному порядку зажадати від Покупця 100% суми передоплати замовленого товару. Продавець має право відмовити Покупцю у доставці Товару за відсутності такої оплати.

3.8. Продавець має право встановити Покупцеві обмеження на резервування Товару.

3.9. Продавець має право в односторонньому порядку відмовитися від подальшої співпраці з Покупцем (замовником), якщо така співпраця, на думку Продавця, є економічно невигідною.

 Причинами економічної невигідності Продавця можуть бути:

1. перевищення відсотка повернення Покупцем від загальної суми отриманого Товару (понад 20%);

2. систематична відмова отримувати своє замовлення (не явка, ігнорування забирати замовлення), коли він прибув до пункту видачі, за місцем призначення;

3. усвідомлена псування Товару, виявлена шляхом проведення експертизи після отриманого повернення;

4. всякого роду шахрайства та обман (повернення речей, що одягалися, використовувалися у повсякденному носінні).

5. Продавець має право в односторонньому та індивідуальному порядку змінити Тарифи на супутні послуги, способи та строки оплати та доставки Товару для окремо взятих покупців (замовників).

6. Продавець не дає гарантії, що замовлений Покупцем товар обов'язково буде доставлений на вказану Покупцем адресу. Причиною цього може бути відсутність замовленого Покупцем товару складі постачальника (компанії-партнера Продавця).


4. Покупець зобов'язується:

4.1. До моменту укладення Договору ознайомитись із змістом та умовами Договору, Цінами на Товар, пропонованим Продавцем в Інтернет-магазині.

4.2. Для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, та достатні для доставки Покупцю замовленого/оплаченого ним Товару.

4.3. Сплатити замовлений Товар та його доставку на умовах цього Договору.

4.4. Належно виконувати умови Договору.

4.5. Використовувати Товар, замовлений в Інтернет-магазині в особистих цілях (не пов'язаних із підприємницькою діяльністю).


5. Покупець має право:

5.1. Оформити замовлення на відповідній сторінці веб-сайту www.nailuna.com.ua;

5.2. Відмовитись від отримання e-mail, Viber, sms-розсилок.


6. Створення персонального облікового запису

6.1. Реєстрація клієнта відбувається за допомогою спеціальної, запропонованої ресурсом форми, яка передбачає отримання від майбутнього Покупця таких даних як: ПІБ, адреса, контактний телефон, e-mail. Надалі, використовуючи отримані дані Покупця, Продавець може, за згодою Покупця, надсилати повідомлення про можливі знижки та акції, які Продавець проводить.

6.2. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем під час реєстрації.

6.3. Покупець, який зареєструвався в Інтернет-магазині, ідентифікується за допомогою логіну та пароля. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця та відкриває доступ до додаткових послуг. Передача Покупцем логіну та паролю третім особам заборонено.

6.4. Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки у разі передачі логіну та пароля третім особам.


7. Товар та правила оформлення Замовлення

7.1. Продавець гарантує наявність Товарів, представлених у каталозі. Зображення, що супроводжують Товар можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду. Описи/характеристики Товару може бути неповним або мати помилки. Для отримання додаткової інформації про Товар та його характеристики Покупцю необхідно звернутися до Служби підтримки клієнтів інтернет-магазину. Оновлення даних Сайту провадиться кожні 30 хвилин.

7.2. Якщо обраний Покупцем Товар відсутній на складі Продавця, другий залишає за собою право виключити Товар із Замовлення або повністю його анулювати, попередньо повідомивши Покупця через адресу електронної пошти або за телефоном, вказаною при реєстрації.

7.3. Покупець повинен надати правильні дані та відомості, інакше несе повну відповідальність за неможливість реалізації Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.


8. Доставка замовлення

8.1. Доставка Товару Покупцю здійснюється у строки, усно/засобами телекомунікаційного, електронного зв'язку, погоджені Сторонами під час підтвердження замовлення оператором Інтернет-магазину та умов, викладених у цьому Договорі.

8.2. Доставка замовленого товару здійснюється зі складу Продавця на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, на сайті Продавця, логістичною компанією.

8.3. Менеджер інтернет-магазину інформує Покупця про передачу Замовлення до служби доставки в режимі телефонного дзвінка або, надіславши відповідний лист за вказаною адресою електронної пошти. За наявності вагомих на думку Продавця причин він залишає за собою право змінювати дату передачі Замовлення в односторонньому порядку.

8.4. Тариф доставки Замовлення може бути різним і розраховується в індивідуальному порядку, з урахуванням ваги, габаритів Товару, способу та місця доставки. Інформація про вартість доставки вказується на сайті інтернет-магазину.

8.5. Для забезпечення безпеки та безпеки Замовлення, а також щоб уникнути шахрайства, Особа, що реалізує доставку оплаченого Товару, при видачі Замовлення залишає за собою право вимагати документ, що підтверджує особу Одержувача. Продавець зобов'язується забезпечити повну конфіденційність інформації про особисті дані Одержувача.

8.6. Зобов'язання Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним за фактом одержання Покупцем відправлення, як це визначено правилами поштового зв'язку, що діють на дату отримання Товару.

8.7. Режим доставки та розтину Відправлень з Товаром регулюється чинними на той момент правилами поштового зв'язку.

8.8. При отриманні Товару, у момент доставки кур'єром на вказану Покупцем адресу або на відділення логістичної компанії, Покупець перевіряє комплектацію/товар та в реєстрі Доставки ставить свій підпис навпроти тих позицій Товару, які придбав. Даний підпис є підтвердженням того, що Покупець прийняв товар у повному обсязі, не має претензій до комплектації замовлення, кількості та зовнішнього вигляду Товару.

8.9. Після прийняття Замовлення претензії до кількості, комплектності та виду Товару не приймаються.

8.10. Час перебування кур'єра, що доставляє Замовлення на адресу Покупця, обмежується 15 хвилинами.

8.11. Покупець може уточнити дату, час або маршрут доставки товару у менеджера магазину в момент підтвердження замовлення в телефонному режимі. У деяких випадках відомості про дату, час або маршрут доставки Замовлення не можуть бути повідомлені Покупцю, з чим другий погоджується; при цьому менеджери call-центру повинні вжити всіх можливих заходів для надання Покупцю таких відомостей.

8.12. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Користувач погоджується з тим, що: покупка Товару з доставкою не надає право Покупцеві вимагати доставку купленого Товару як забезпечення гарантійного обслуговування або заміни, не допускає реалізацію гарантійного обслуговування або заміни Товару за допомогою персонального виїзду до Покупця і передбачає повернення вартості доставки Товару, коли Покупець має право отримати повернення грошей за Товар як такий.

8.13. Відповідно до ст.9. закону України «Про захист прав споживачів» Покупець має право повернути Товар належної якості протягом 14 днів з дати отримання Покупцем Товару. Повернення Товару належної якості можливе у випадку якщо Товар знаходиться в повній комплектації, не використовувався/не експлуатувався, збережено товарний вигляд (не поношений і невикористаний), збережені якості товару, пломби, фірмові ярлики, бирки в оригінальній зі штрих-кодами упаковці. До повернення/обміну не приймаються товари, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р. (парфумерно-косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, нижню білизну, постільну білизну, чул. товари в аерозольній упаковці тощо). Якщо Покупець повертає Товар, представлений на сайті у вигляді комплекту, необхідно повернути всі його склад


9. Оплата товару

9.1. Розрахунок за Товари проводиться у національній валюті України трьома способами:

1. готівкою уповноваженому представнику логістичної компанії при отриманні Покупцем своєї посилки, згідно з умовами післяплати;

2. банківським переказом виходячи з виставленої счет-фактуры;

3. за передоплатою за допомогою банківської платіжної картки шляхом перерахування коштів через еквайрингову систему в рамках Інтернет-магазину;

9.2. Оплата товарів банківською платіжною карткою провадиться Покупцем у момент оформлення свого замовлення через еквайрингову систему в рамках сайту www.nailuna.com.ua. Замовлення у цьому випадку приймається Продавцем в обробку лише після того, як було здійснено оплату Покупцем. Авторизація операцій з банківських карток здійснюється банком. Якщо банку є підстави вважати, що операція носить шахрайський характер, то банк має право відмовити у здійсненні цієї операції. Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання банківських карток при оплаті всі Замовлення, оформлені на Сайті та передплачені банківською карткою, перевіряються Продавцем. З метою перевірки особи власника та його правочинності на використання картки Продавець має право вимагати від Покупця, який оформив таке замовлення, пред'явлення документа, що посвідчує особу.


10. Умови захисту персональних даних

10.1. Акцептуючи Договір, Покупець погоджується та підтверджує, що ознайомлений та згоден з умовами цього Договору, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на Обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків. , а також для отримання інформації про товар, рахунки та інші документи. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом наступних трьох років після закінчення його дії. Видалення Покупцем персональних даних/Реєстрації є підставою для розірвання Договору, при цьому Сторони зобов'язані виконати знищення персональних даних на підставі заяви клієнта. У такому разі Договір розривається з дати, зазначеної у відповідному повідомленні Продавця. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються третім особам для можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, виконання доставки Товару, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних (наприклад, при обробці/надсиланні замовлення). Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий та зрозумілий.

10.2. Під Обробкою маються на увазі: персональні дані Покупця/Замовника, зазначені при реєстрації на сайті Продавця, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, поштова адреса; домашній, робочий, мобільний телефони, адреса електронної пошти, інша інформація надана Покупцем при реєстрації, включаючи збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження виключно згідно з чинними нормативними актами країни Продавця (у тому числі передачу даних поштовим службам для виконання зобов'язань Договору, транскордонну передачу), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також передачу їх контрагентам Продавця (службам доставки) з метою подальшої обробки (включаючи зберігання, збирання, перевірку, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення ( зміна), використання, розповсюдження, блокування, знищення персональних даних) для проведення досліджень, спрямованих на покращення якості послуг, для проведення маркетингових досліджень, а також для просування послуг на ринку шляхом здійснення прямих контактів з Покупцем за допомогою різних засобів зв'язку, включаючи, але , не обмежуючись: засобами телекомунікаційного, електронного зв'язку (пошта, електронна пошта, телефон, факсимільний зв'язок, Інтернет). Покупець згоден та дозволяє Продавцю та контрагентам Продавця обробляти персональні дані Покупця, за допомогою автоматизованих систем управління базами даних, а також інших програмних засобів, спеціально розроблених за дорученням Продавця. Продавець використовує такі способи обробки (включаючи, але, не обмежуючись): автоматична звірка/перевірка поштових кодів з базою кодів, автоматична перевірка написання назв вулиць населених пунктів, автоматична перевірка дійсності реєстрації, уточнення даних з Покупцем шляхом телефонного поштового зв'язку з Покупцем або з за допомогою контакту через Інтернет. Покупець погоджується з тим, що для виконання Продавцем умов цього Договору персональні дані Покупця, отримані Продавцем, можуть бути передані третім особам, яким Продавець може доручити доставку/Обробку персональних даних Покупця на підставі договору, укладеного з такими особами, за умови дотримання вимог нормативних актів України щодо забезпечення такими третіми особами конфіденційності персональних даних та безпеки персональних даних під час їх обробки. При передачі зазначених даних Покупця, Продавець попереджає осіб, які отримують персональні дані Покупця, про те, що ці дані є конфіденційними та можуть бути використані лише з метою, для яких вони повідомлені, та вимагають від цих осіб дотримання цього правила. Покупець має право запросити у Продавця уточнення/повну інформацію про свої персональні дані, їх обробку та використання, а також вимагати виключення або виправлення/доповнення невірних або неповних персональних даних, надіславши відповідний письмовий запит на ім'я Продавця на поштову адресу. 

10.3. Продавець використовує особисті дані Користувача або Покупця для здійснення його реєстрації на Сайті, для реалізації своїх обов'язків перед Користувачем або Покупцем, для моніторингу та аналізу процесу функціонування Сайту, для встановлення переможця в акційних заходах, які проводять Продавець.

10.4. Продавець має право надсилати Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру за допомогою телефонії, електронної пошти, sms-розсилок, текстових повідомлень через такі месенджери, як: Viber, WhatsApp, Telegram, Messendger з інформацією про знижки, акції, нові надходження тощо. ., за згодою Користувача/Покупця. Частота розсилок визначається продавцем самостійно, в односторонньому порядку. Користувач/Покупець може відмовитись від отримання рекламної та іншої інформації в односторонньому порядку без роз'яснення причин відмови. Відмова Користувачем/Покупцем від сервісних повідомлень, що надають відомості про замовлення та етапи його обробки, неможлива.

10.5. Продавець має право застосовувати куки-технологiю. Куки ("Cookies") не включають конфіденційні дані та не можуть передаватися третім особам.

10.6. Відомості про IP-адресу відвідувача Сайту www.nailuna.com.ua доступні Продавцю. Ця інформація не використовується для визначення особистості відвідувача Сайту.

10.7. Продавець не гарантує конфіденційність інформації, наданої Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

10.8. Відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформацію» Продавець має право записувати телефонні розмови з Користувачем Сайту, водночас повинен попереджати спроби забороненого доступу до відомостей та особистих даних, отриманих під час телефонних розмов або передачу їх третім особам, які не належать до процесу реалізації Замовлень.


11. Форс-мажор

11.1. Будь-яка із Сторін звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання було викликане обставинами непереборної сили, що виникли після підписання цього Договору. "Обставини Непереборної Сили" означають надзвичайні події або обставини, які така Сторона не могла передбачати або запобігти доступним їй засобам. Такі надзвичайні події чи обставини включають, зокрема: страйки, повені, пожежі, землетруси та інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії державних органів України, інших країн, а також будь-які інші обставини, що виходять за межі розумного контролю будь-якої з Сторін. Зміни чинного законодавства або нормативних актів, які прямо чи опосередковано впливають на будь-яку із Сторін, не розглядаються як Обставини непереборної сили, однак, у разі внесення таких змін, які не дозволяють будь-якій із Сторін виконати будь-які з її зобов'язань за цим Договором, Сторони зобов'язані негайно ухвалити рішення щодо порядку роботи з усунення цієї проблеми для того, щоб забезпечити Сторонам продовження виконання цього Договору.


12. Інші умови

12.1. Продавець залишає за собою право будь-яким чином передавати свої права та обов'язки, що виходять із його відносин з Покупцем, третім особам.

12.2. Інтернет-магазин та всі супутні його роботи сервіси можуть бути тимчасово, вибірково або повністю недоступні через реалізацію будь-яких технічних робіт. Технічна служба інтернет-магазину має право проводити необхідні профілактичні або інші технічні роботи без попереднього оповіщення Покупців.

12.3. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору Сторони відповідають відповідно до законодавства країни Продавця.

12.4. Незаконне використання текстової та графічної інформації з Інтернет-магазину переслідується відповідно до чинного законодавства відповідно до норм міжнародного права.

12.5. За наявності будь-яких питань, претензій чи незгоди Користувач/Покупець зобов'язується звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

12.6. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів. У разі не досягнення згоди в ході переговорів, суперечки вирішуватимуться у судовому порядку відповідно до чинних нормативних актів країни Продавця.

12.7. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

Artboard 4